Scroll to top

Proč je nezbytné mít správné zobrazování pro mobil?

ESHOP, WEBSTRÁNKA | projektman projektman - 10. srpna 2020

Responzivita je nejnutnější část web stránky, kterou musíte vyřešit, pokud ji ještě nemáte. Ptáte se, co to je? Je to přizpůsobení web stránky na každé relevantní zařízení, ze kterého může potencionální zákazník navštívit váš web, ať už je to stolní počítač, notebook, mobil nebo tablet. Před 3 lety byl tento dnešní fenomén konkurenční výhodou, ale IT segment je tak dynamický a konkurence tak rychlá, že dnes to je již nezbytností, jinak by se vám mohlo stát, že vám klienti a zákazníci odejdou ke jiným prodejcům, kteří mají své webové stránky optimalizované pro mobilní zařízení.

Největším problémem je, že existuje ještě velký počet e-shopů, které nejsou kompatibilní pro mobilní zařízení, ovšem, když před 3 lety přes mobilní zařízení přicházelo na web stránky 20% návštěvníků, dnes je to již 70% návštěv a toto číslo stále roste. Je tedy evidentní, že čím dříve si upravíte váš web, aby byl přijatelný a přehledný i pro mobilní zařízení tím spíše docílíte růst objednávek.

Máte ještě otázky ohledně prodeje na internetu? Viz naše blogy a podcasty. Určitě na nich najdete odpověď. Pokud jste si je nevšimli zavolejte nám nebo napište! Rádi Vám pomůžeme.

Related posts