Scroll to top

Tvorba webstránky, tvorba e-shopu – jak si vybrat dodavatele?

ESHOP, WEBSTRÁNKA | projektman projektman - 10. srpna 2020

Pro zhotovení web stránky i e-shopu platí jedno pravidlo. Nechte si je zhotovit profesionály, kteří mají zkušenost s prodejem na internetu.

Na Slovensku máte možnost zhotovit webovou prezentační stránky nebo e-shop převážně jen u programátorů na živnost, nebo v menších programátorských firmách, které obvykle nemají žádnou zkušenost s prodejem na internetu. To znamená, že při stavbě webové stránky, jinak řečeno, vaší internetové prodejny můžeme programátory, případně grafiky, považovat pouze za ruce, které web stránku zhotoví. No pokud něco stavíte, určitě víte, že k dispozici by měl být rozum a zejména zkušenosti se stavěním tak, aby stavba nejen, že vydržela a nezhroutila se, ale také, aby byla co nejužitečnější tak pro hostitele (majitele e-shopu, prezentační stránky ), jakož i hostů (návštěvníků webu). Tak, jako u domu potřebujete profesionály, aby vám z domu vytvořili teplo domova, kde se cítíte bezpečně, i při webu je třeba si na pomoc zavolat někoho s komplexními zkušenostmi s byznysem na internetu, aby vám zajistil dům resp. prodejnu vašich výrobků nebo služeb, která vám přinese stabilní finanční příjem a trvale prosperující byznys.

Proto je důležité, abyste si vybrali tým lidí, kteří mají mezi sebou člověka se zkušenostmi z prodeje na internetu, dále programátora (ruce), grafika (designér), copywritera (texty), projektového manažera (zabezpečuje koncepční práci, aby zhotovení web stránky proběhlo hladce), a to vše za rozumnou cenu.

Máte ještě otázky ohledně prodeje na internetu? Viz naše blogy a podcasty. Určitě na nich najdete odpověď. Pokud jste si je nevšimli zavolejte nám nebo napište! Rádi Vám pomůžeme.

Related posts